24 Kasım 2009 Salı

Advanced SystemCare Pro İçin Ücretsiz 1 Yıllık Lisans

İşletim sisteminizin nefes almasını sağlayan, milyonlarca kullanıcısı olan Advanced Systemcare Pro 20-27 Kasım 2009 tarihleri arasında yer alan herangi bir gün içinde kullanıcılarına ücretsiz olarak Lisans anahtarı dağıtacak. Lisans anahtarını nasıl alacağınızı öğrenmek için yazının devamını okumanız yeterli.

Bugün Ay'ın 24'ü olduğuna göre ve halâ Lisans dağıtımı yapılmadığına göre daha fazla beklemeyeceğimiz manasına geliyor (ve beklemeyede gerek yok Bugün lisans dağıtımı başladı).
http://db.iobit.com/license-free/asc-free-license.php adresi bu lisans dağıtımından yararlkanmak için ziyaret edebilirsiniz.

Sitede yapmanız gereken onay koduyla birlikte mail adresinizide yazmak. Lisans kodu mail adresinize geliyor.

Unutmamanız gereken diğer ayrıntı ise aynı IP numarasından en fazla 5 adet lisans kodu alabilirsiniz.


(19.06.2011 tarihinde eklediğim notu okumayı ihmal etmeyin)
Program hakkında Tamindir sitesinde verilen bilgileri buraya aktarayım ki program hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar bir fikir sahibi olmuş olurlar.


Dünyanın en iyi sistem optimizasyon ve temizleme programlarından birisi olarak birçok ödül kazanan Advanced WindowsCare tamamen yenilendi ve bu yenilikle beraber ismi de artık Advanced SystemCare olarak değiştirilmiş bulunuyor. Sisteminizdeki hataları kategorilere ayırıp teker teker ele alarak çok daha derin ve etkili bir temizlik ve onarım yapan bu program ile artık bilgisayarınız çok daha hızlı çalışacak. Tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteği bulunan programın kolay kullanılabilir bir arayüzü var.


Siyah ve beyaz olmak üzere 2 tema seçeneği sunan programın ilk başında yapılan Windows Bakımı taramasından sonra "Onar" tuşu ile bu bölümdeki hataları onarabilirsiniz.


Programın ortasında bulunan "Çare" tuşuna basıldığında program "Windows Bakımı" ve "Sistemi Tanıla" bölümlerindeki taramaları hızlı bir şekilde yapar ve yine aynı hızda bu bölümlerdeki hataları onarır.


Windows Bakımı bölümünde taranan sorunlar:


* Spyware Kaldırma: Spyware ve Adware gibi zararlı yazılımları tarayan ve silen bu bölüm sayesinde bilgisayarınız hem daha güvenli hem de daha hızlı olacak.
* Kayıt Düzeltme: Bu bölüm sayesinde Windows Kayıt Defteri üzerindeki sorunlu ve alakasız kayıtlar bulunup silinir ve bilgisayarın çalışma hızında artış yaşanması sağlanır.
* Gizlilik Süpürme: Birçok program en son çalışılan dosyaları "geçmiş" adı verilen bölümlerde kullanıcıların daha kolay ulaşmaları için saklar. Ancak bu dosyalar ve internet tarayıcıları çerezleri, geçmişleri bilgisayarın hızını yavaşlatan en önemli unsurlardır. Bu bölüm ile sistem bu dosyalardan arınarak daha hızlı hale gelir.
* Çöpdosya Temizliği: Bilgisayarınızda birden fazla kopyası bulunan dosyalar sistemin yavaşlamasına sebep olur. Çöpdosya Temizliği bölümü bu dosyaları bulur ve sistemden temizler.


Sistemi Tanıla bölümünde taranan sorunlar:


* Sistem Eniyileme: Sistem optimizasyonu için kullanılan bu araç ile bilgisayar performansının arttırılması sağlanır.
* Güvenlik Savunma: Bu bölüm ile Spyware, Adware gibi yazılımların bilgisayarınıza kurulmasına engel olabilir ve bilgisayarınızın bu tür zararlı yazılımlara karşı güvenliğini sağlayabilirsiniz.
* Disk Birleştirme: Birçok bölümlere ayrılan ve bu sebeple oldukça yavaşlayan bilgisayarınızın disk birleştirme işlemi sayesinde performansını ilk günkü gibi yapabilirsiniz.
* Güvenlik Analizi: Windows Güvenlik Duvarı gibi araçları tarayan bu bölüm sayesinde bilgisayarınıza sızma tehlikelerini ölçebilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.


Bilgisayarınızdaki yavaşlamalara, donmalara, program kilitlenmelerine ve tehlikeli girişlere karşı oldukça etkili olan bu program ile bilgisayarınız ilk günkü gibi güvende ve hızlı olacak. Tamamen Türkçe ve ücretsiz olan bu program ile bilgisayarınızı kanatlandırabilirsiniz.


Neden Advanced SystemCare?


* Kullanımı oldukça kolaydır: Tek tıklama ile bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
* Bilgisayarınızı tamamen korur, üstelik ücretsiz: Spyware, Adware taramaları ve silmeleri sayesinde bilgisayarınızı korur. Hacker'lar, HiJacker'lar veya bilgisayarınıza zararlı yazılım yüklemeye çalışanlara karşı da sisteminizi korur. PC aktivite geçmişini de kontrol ederek hangi işlemlerin gerçekleştiğini gösterir ve takip eder.
* Windows'unuzu temizleyin: Sistem performansınızı kayıp dosyaları temizleyerek hızlandırır, istenmeyen dosyaları ortadan kaldırır, gereksiz dosyaları siler ve tüm hasarlı kayıt girişlerini siler.
* PC'nizi en yüksek performansta tutun: Windows'unuzu modifiye ederek sistem ve internet hızınızı arttırır.


Önemli! Program tamamen ücretsizdir ancak Advanced WindowsCare Professional ile Personal birleştirilmiştir. Ve bunun sonucunda programı ister ücretsiz kullanmaya devam edebilir isterseniz de satın alarak PRO versiyonunu kullanmaya başlayabilirsiniz.


PRO versiyon özellikleri: Bu versiyon ile Free versiyonun yaptığı tüm işlemleri otomatik bir şekilde yapabilir ve programın arayüzünü tamamen unutabilirsiniz. Ancak bilgisayarınızı düzenli aralıklarla tarayan program ile bilgisayarınız her daim hızlı ve güvenli kalacaktır. Ve ayrıca daha birçok özelliği de PRO versiyon ile aktif hale getirebilir ve sisteminizi optimize edebilirsiniz.
Not: (19 Haziran 2011) Blogumda yer alan bu mesaj içeriğinin hâlâ bir çok arkadaş tarafından gözatıldtığını gördüğüm için bu ilaveyi yapmak istedim.

Yakın bir süre zarfında bu program için bir kampanya mevcuttu ama kampanyanın amacı biraz başka yerlere gidince Iobit firması 1 Yıllık ücretsiz dağıttığı seri numaralarını (o kampanyada geçerli olan) iptal etti. 

Advanced SystemCare pro 4 (yukarıda tanıtımı olan eski 3 versiyonuydu) 4.0 sürümünde geçerli olan bu lisans anahtarları 4.0.1 güncellemesiyle iptal oldu. 

Eğer sizde bu kampanyadan yararlandıysanız, ya 4.0.1 güncellemesine hayır diyeceksiniz ya da aşağıda anlatacağım yöntem sayesinde 4.0.1 sürümünüde sorunsuzca Pro sürüm olarak kullanmaya devam edeceksiniz.

Programın indirim işlemi bittikten sonra internet bağlantınızı kapatın (modemi kapatıp veya kaployu çekerek bu işlemi yapabilirsiniz). Kurulum sonrası aşağıda gösterdiğim şekilde yapın.
Gireceğiniz lisan kodu DFF7A-8204E-69ADE-0D5AA


Tekrar uyarmakta yarar var. Bu işlemler sırasında internet bağlantınız kapalı olacak.Hiç yorum yok: